LV   EN   RU

Medibusuni.lv

Par Mums

 

Portāls medibusuni.lv ir brīvprātīga organizācija, kurā apvienojas Latvijas mednieki – šķirnes medību suņu audzētāji.

 

Portāla mērķis: mednieku – šķirnes medību suņu audzētāju apvienošana, attīstot zinātniski pamatotu šķirnes medību suņu ciltsdarbu, radīt interesi piedalīties šķirnes medību suņu izstādēs un darba pārbaudēs Latvijā un ārzemēs.

 

Portāls medniekiem-šķirnes medību suņu turētājiem,aktīviem medniekiem,Latvijas medību tradīciju patriotiem,kuri gatavi piedalīties,Latvijas medību apstākļiem un tradīcijām atbilstošu šķirnes medību suņu ciltsdarbā,kļūt par zinošiem starptautiski atzītiem medību suņu ekspertiem.

 

Ministru kabineta 22.07.2014. noteikumi Nr.421 „Medību noteikumi” nosaka, ka medīt atļauts tikai ar šķirnes medību suņiem.

 

Šķirnes medību suņu apzīmēšanas kārtība un izmantošana medībās

95. Medībās atļauts izmantot tikai šķirnes medību suņus, kas ir vakcinēti un apzīmēti saskaņā ar normatīvajiem aktiem par suņu reģistrācijas un turēšanas kārtību.

96. Atbilstoši medību veidam un apstākļiem lēmumu par šķirnes medību suņu izmantošanu pieņem medību vadītājs.

97. Aizliegts izmantot medību suņus, kas medību laikā nav apzīmēti ar spilgtas krāsas elementu vismaz divu centimetru platumā, izņemot medības ar suņiem alās.

98. Persona, kas izmanto šķirnes medību suni medībās, var uzrādīt suņa vakcināciju apliecinošus dokumentus.

99. Aļņu, staltbriežu, mežacūku un stirnu individuālajās medībās šķirnes medību suni atļauts izmantot noteiktajā dzinējmedību periodā, bet ievainotu dzīvnieku atrašanai - arī pārējā attiecīgās sugas medību termiņa laikā.

100. Medījot ar šķirnes medību suni alās, tās atļauts atrakt, tikai lai izceltu suņa noturēto dzīvnieku. Pēc medībām atrakumus aizrok un nolīdzina.

 

 

Birojs medibusuni.lv

 

Babītes nov., Babītes pag., "Vidzemnieki", LV - 2107

Kontaktpersona: Aigars Remess

Tālrunis: 29144377

E-pasts: aigars@ekodalderi.lv

 

Saziņas forma
* Vārds, uzvārds: 
* Kontakinformācija (Tālrunis vai E-pasts): 
* Piezīmes: 

Piezīmes:
Ar * atzīmēto lauku aizpildīšana ir obligāta.